Skip links

Inovacijų erdvė

Vystyti bendrus inovacijų projektus

Centras

Transporto inovacijų centras buvo įkurtas 2019 m. kaip išorinė agentūra, remianti Lietuvos transporto įmones. Centras, orientuotas į viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės inicijavimą, yra sutelktas į aukštąsias technologijas ir veikia kaip tiltas tarp viešojo sektoriaus įmonių ir startuolių, MVĮ, akademinės bendruomenės.

“Pagrindinis mūsų tikslas įnicijuoti bei vystyti bendradarbiavimą tuo pačiu skatinti inovacijų projektus, kurie formuotų Lietuvos mobilumo sektorių.” – Julius Norkūnas, CEO.

Vienas pagrindinių centro tikslų yra įsivardinti sektoriaus iššūkius ir ieškoti sprendimų, užtikrinti sklandų bendravimą ir bendradarbiavimą tarp startuolių ir viešojo sektoriaus įmonių, teikiant visą įmanomą paramą nuo pirmojo etapo iki technologijos testavimo bei jos diegimo. Vėlesniuose etapuose patarti ir konsultuoti įmonės augimo klausimais.

Kad palengvinti visus šiuos procesus, Transporto inovacijų centras pristato sandbox platformą, kuri yra atviros infrastruktūros iniciatyva, suteikianti laisvą prieigą prie infrastruktūros ir duomenų – tai leidžia išbandyti naujus technologinius sprendimus realiomis sąlygomis.

Skip to content