Skip links

Pirmasis “Lietuvos geležinkelių” hakatonas!

AB “Lietuvos geležinkeliai” yra didžiausia geležinkelio įmonių grupė Baltijos šalyse. Bendrovė gyvena augimo tendencijomis – visos bendrovės veiklos gerina rezultatus ir sėkmingai siekia ambicingų tikslų. Tačiau jau šiandien dalis veiklų atsiremia į technologines lubas – šioms sritims reikia inovacijų.
„Lietuvos geležinkeliai“ drauge su „Transporto inovacijų centru“ meta iššūkį jums! Kviečiame hakatone išspręsti dvi problemas – traukinių mašinistų grafikų planavimą ir traukinio vagonų numerių nuskaitymą. Tai yra šiandien itin aktualios problemos, kurias pavertę iššūkiais ir išmintingai išsprendus viliamės ženkliai pagerinti šių veiklų efektyvumą.

Kodėl tai iššūkiai?
1) Traukinių mašinistų grafikų planavimas – didžiąja dalimi ši užduotis vis dar atliekama rankomis, nesiremiant algoritmais ar dirbtiniu intelektu. Tad šiandien sugaištama daug laiko vienai užduočiai, planavimas neužtikrina tikslumo, netaupo nei planuotojų, nei mašinistų laiko efektyviai.

2) Vagonų numerių nuskaitymas per atstumą – kiekvienas vagonas turi savo identifikacinį numerį, kuris leidžia nustatyti koks tai krovinys, iš kur į kur jis keliauja. Neretai krovininiai vagonai būna purvini, aplieti nafta ir pan. Tai labai apsunkina jų identifikavimą.

Turi žinių ar idėjų kaip šias problemas spręsti? Registruokis su visa komanda arba individualiai ir priimk iššūkį išspręsti dilemą, kuri padidins „Lietuvos geležinkelių“ verslo efektyvumą.

Nugalėtojams atiteks €1500 piniginis prizas, taip pat – galimybė pristatyti idėją „Lietuvos geležinkelių“ vadovams.

Registruokis ČIA!

Skip to content